Dopravní zábrany před firemní budovou

Dopravní zábrany

Dopravní zábrany

Přejete si zamezit nepovolenému přejíždění Vašeho soukromého pozemku nebo firemního areálu? Nebo hledáte bezpečné řešení pro zabezpečení veřejného prostranství nebo areálu akce? Je jedno, zda si přejete kontrolovat proud dopravy nebo zabezpečit průjezd – dopravní zábrany Hörmann nastavují měřítka ve věci bezpečnosti.

Ať už se jedná o jakoukoli ochrannou zónu a potřebu: náš výrobní program nabízí řešení z jedné ruky střižená na míru Vašim individuálním potřebám. Všechny naše dopravní zábrany můžete ovládat pomocí dálkového ovládání Hörmann BiSecur.

Zufahrtskontrollsystem sichert Fußgängerzone ab

Přehled našich řešení

Dopravní sloupky

Dopravní sloupky Security Line

Dopravní sloupky Security Line od firmy Hörmann umožňují spolehlivou a flexibilní kontrolu příjezdu.

Volte podle frekvence a způsobu používání mezi

  • automatickými dopravními sloupky
  • poloautomatickými dopravními sloupky
  • vyjímatelnými dopravními sloupky
  • pevnými dopravními sloupk
Dopravní sloupky High Security Line

Pokud si přejete zabezpečit zvlášť citlivé zóny před neautorizovaným průjezdem v nouzovém případě, nabízejí naše dopravní sloupky High Security Line Hörmann řešení pro každý požadavek. V reálných nárazových testech byla testována odolnost našich dopravních sloupků High Security a poté certifikována podle mezinárodních standardů.

Volte podle frekvence a způsobu používání mezi

  • automatickými dopravními sloupky
  • vyjímatelnými dopravními sloupky
  • pevnými dopravními sloupky

Přejít na dopravní sloupky

Vysoce bezpečnostní zábrany

Hrotové zábrany ve vjezdu

Hrotové zábrany

Pro zabezpečení průjezdu volte mezi Tyre Killer M a Tyre Killer H.

Přejít na výrobek

Zátarasy před příjezdem

Zátarasy

Pro zabezpečení průjezdu volte mezi Road Blocker 500, Road Blocker 1000 a Road Blocker 500 SF.

Přejít na výrobek

Dopravní sloupky před palácem

Dopravní sloupky

Pro pokrytí Vašich potřeb volte mezi automatickými, poloautomatickými, vyjímatelnými a pevnými dopravními sloupky naší High Security Line.

Přejít na výrobek

Pokud určitá oblast vyžaduje nejvyšší úroveň bezpečnosti a musí být trvale nebo přechodně chráněna proti neoprávněnému příjezdu, jsou naše vysoce bezpečnostní zábrany řady High Security Line Hörmann vhodným řešením. Certifikované dopravní sloupky se díky různému provedení mohou použít zcela flexibilně a stejně jako naše zátarasy účinně zadrží i rychle jedoucí nákladní vůz. S našimi hrotovými zábranami je možný kontrolovaný průjezd pouze jedním směrem. Hrotové zábrany i zátarasy Hörmann bezpečně zajistí příjezdy do šířky šesti metrů.

Posuvné brány

Posuvné brány Hörmann ze stabilních ocelových profilů se dodávají jako kompletní prvek s šířkou otvoru až 16 metrů. S protiběžnými zařízeními tak lze dosáhnout šířky až 32 metrů. Konstrukce je samonosná. Výhody: minimální rozsah základových prací, žádná montáž vodicích kolejnic, žádné poruchy chodu vrat při náledí, sněhu nebo hrubém znečištění.


Přejít na posuvné brány

Katalogy