Interiérové dveře

Objevte nový pocit pohodlí: s kvalitními interiérovým dveřmi

Domov je středem života, útočištěm, oázou klidu a pohody. Naše vysoce kvalitní interiérové dveře k tomu přispívají a propůjčují domovu větší útulnost.

Ať už klasické nebo moderní, bíle lakované nebo bukové, se skleněnými prvky nebo aplikacemi z ušlechtilé oceli – Hörmann nabízí přesně ty pravé interiérové dveře, které se hodí k vašemu zařízení. Vnitřní dveře ze dřeva přesvědčují hodnotným vzhledem a prémiovou kvalitou. Přinášejí radost po mnoho let a pro domov představují doslova „dveře pro život“.

Kvalitní interiér

Dobré důvody pro interiérové dveře Hörmann

Lícuje s plochou: klika Planar

Lícuje s plochou: klika Planar

S klikou Planar budou mít vaše dveře zvlášť elegantní vzhled. Její dokonale lícující rozeta, perfektně zapuštěná do křídla dveří, nadchne každého, kdo si potrpí na design. Skvělé elegance dosahují dveře v bezfalcovém provedení se skrytými závěsy. Další nenápadný detail: Bez rozety na klíč je design ještě úspornější a tím i elegantnější.

Koncepce 4 × 4: DesignLine Concepto

Koncepce 4 × 4: DesignLine Concepto

Promyšlené a univerzální: S dveřmi DesignLine Concepto získáte další možnosti pro individuální řešení vzhledu vašeho domova. Zkombinujte kvalitní povrchy Ultramat, Gloss (vysoký lesk), Břidlice nebo nový povrch Plátno s variantami barev dopravní bílá, světle šedá, antracitová šedá a novým odstínem hnědošedá.

Nanonátěr: celoskleněné dveře

Nanonátěr: celoskleněné dveře

Přejete si prosvětlený domov? Pak jsou tou správnou volbou naše celoskleněné dveře. Kromě elegantního vzhledu nadchnou dveře řady GlassLine i svou snadnou údržbou: všechny motivy s opískovaným sklem jsou opatřeny nanonátěrem pro omezení otisků prstů.

Vzhledově stejné motivy k dveřím DesignLine Groove a Concepto

Pro dokonalou kombinaci dřevěných a skleněných dveří vám k motivům řady DesignLine Groove a DesignLine Concepto nabízíme vzhledově stejné celoskleněné dveře.

Vidět a cítit: struktura Duradecor

Vidět a cítit: struktura Duradecor

Jemně strukturované povrchy umožňují viděné i na vlastní kůži pocítit. Díky textuře dřeva, vylisované do dveřního křídla, je charakteristická kresba dřeva strukturovaného povrchu Duradecor hmatatelná. To zdůrazní příjemnou a přirozenou atmosféru vašeho domova a povrch je kromě toho velmi nenáročný na údržbu a odolný.

Maximálně odolný proti nárazům: povrch Duradecor

Maximálně odolný proti nárazům: povrch Duradecor

Kvalitní povrch vás nadchne: Duradecor přesvědčuje maximální odolností vůči nárazům, která je o 48 % vyšší než průměr testovaných povrchů CPL jiných výrobců. Navíc není citlivý, snadno se udržuje a je odolný vůči horku, takže vám vaše dveře budou dělat radost dlouhou dobu.

Trvale odolné hrany: ochrana hran 4Protect

Trvale odolné hrany: ochrana hran 4Protect

Naše polodrážkové dveře s ostrými hranami a bezfalcové dveře s povrchem Duradecor v odstínech bílý lak, světle šedá, antracitová šedá a hnědošedá jsou standardně vybaveny kvalitní ochranou hran 4Protect.

Vaše dřevěné vnitřní dveře jsou tak odolnější vůči každodennímu namáhání a budou vám dělat radost dlouhou dobu.

Kvalitní a elegantní: dřevěná zárubeň

Kvalitní a elegantní: dřevěná zárubeň

Naše dřevěné zárubně imponují tvarově krásnou oblou hranou a poloměrem hrany 3 mm (1). Rám zárubně o tloušťce 25 mm (2) a robustní povrch Duradecor (3) dodají vašim novým interiérovým dveřím luxusní a elegantní vzhled.

Atraktivní a robustní: ocelová zárubeň

Atraktivní a robustní: ocelová zárubeň

VarioFix – tak se jmenuje naše ocelová zárubeň, která vám poskytne mnoho výhod: Nastavitelná dekorativní polodrážka umožňuje stejně jednoduchou montáž jako u dřevěné zárubně. Díky velké odolnosti má kromě toho mimořádně dlouhou životnost. Design přesvědčí elegantním tvarem bez viditelných přechodů. Ocelová zárubeň VarioFix se zrcátkem 55 mm je dokonale sladěná s dřevěnými zárubněmi a je vzhledově stejná jako dřevěné zárubně.

Katalogy
Videa
Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Pohon dveří PortaMatic