Interiérové dveře

Objevte nový pocit pohodlí: s kvalitními interiérovým dveřmi

Domov je středem života, útočištěm,  oázou klidu a pohody. Kvalitní interiérové dveře k tomu svým dílem přispívají a dodávají domovu mimořádnou útulnost.

Ať už klasické, nebo moderní, bíle lakované, nebo bukové, se skleněnými prvky, nebo aplikacemi z ušlechtilé oceli – Hörmann nabízí přesně ty pravé interiérové dveře, které se hodí k zařízení. Vnitřní dveře ze dřeva přesvědčují hodnotným vzhledem a prémiovou kvalitou. Přinášejí radost po mnoho let a pro domov představují doslova „dveře pro život“.

Dobré důvody pro interiérové dveře Hörmann

Provedení dveřních křídel a zárubní

Provedení dveřních křídel a zárubní

Individuální kombinace:

Dveřní křídlo s polodrážkou a oblými hranami a zárubeň s oblými hranami vytvářejí harmonický vzhled měkkých linií (1). Stejná kombinace s ostrými hranami přináší jasné linie (bez obr.). Díky bezfalcovému dveřnímu křídlu a zárubni s ostrými hranami dveře opticky téměř lícují s plochou (2).

Kvalitní dveřní křídlo:

K dostání se čtyřmi různými výplněmi dveřního křídla – od jednoduché voštinové až po kvalitní masivní plnou dřevotřískovou výplň.

Stabilní dřevěná zárubeň:

Skládá se z mimořádně stabilního rámu o tloušťce 25 mm. Zvlášť robustní desky MDF umožňují hladký povrch ozdobných a polodrážkových obložení.
Ocelová zárubeň VarioFix

Ocelová zárubeň VarioFix

Pro novou ocelovou zárubeň VarioFix Hörmann nejsou tolerance stěnových prvků do 20 mm od nynějška žádným problémem : rozdílné tloušťky stěn u renovací nebo novostaveb se vyrovnají pomocí nastavitelné ozdobné polodrážky. Montáž ocelové zárubně je stejně jednoduchá jako u dřevěné zárubně, ocelová ovšem vyniká i dlouhou životností a designem.

Vysokou odolnost a elegantní tvar bez viditelného ohybu v kombinaci s principem montáže dřevěné zárubně nabízí pouze VarioFix.
Maximálně odolný: povrch Duradecor

Maximálně odolný: povrch Duradecor

Kvalitní povrch vás nadchne:

Duradecor přesvědčuje svými vlastnostmi, které zaručují dlouhou životnost, například odolností vůči horku a nárazům.
Vidět a cítit: struktura Duradecor

Vidět a cítit: struktura Duradecor

Jemně strukturované povrchy umožňují cítit, co vidíte. Díky textuře dřeva, vylisované do dveřního křídla, je charakteristická kresba dřeva strukturovaného povrchu Duradecor hmatatelná.

U synchronní struktury je navíc textura přesně sladěná s vytlačeným dekorem.
Bezbariérové bydlení: pohon dveří PortaMatic

Bezbariérové bydlení: pohon dveří PortaMatic

Máte tělesné omezení nebo chcete větší pohodlí? V tom případě vybavte své dřevěné vnitřní dveře inovativním pohonem PortaMatic. Umožní vám dveře otvírat a zavírat automaticky pomocí dálkového ovladače nebo tlačítka a znamená pro vás: o něco kvalitnější život.

Katalogy
Videa
Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Pohon dveří PortaMatic