Nejrozsáhlejší program v Evropě

Dveře

Dveře a zárubně pro stavební objekty

Společnost Hörmann po desetiletí nepřetržitě rozvíjela svůj program dveří až k dnešní kompletní nabídce. Kromě tohoto variabilního sortimentu pro stavební objekty nabízí Hörmann také individuální řešení se schválením v každém jednotlivém případě. Vysoce specializované závody vyvíjejí a vyrábějí stavební prvky vyznačující se kvalitou, funkční bezpečností a dlouhou životností.
Díky přítomnosti v nejdůležitějších mezinárodních hospodářských oblastech jsme silným, na budoucnost orientovaným partnerem pro výstavbu objektů a průmyslovou výstavbu.

Multifunkční dveře

Multifunkční dveře Hörmann z oceli a ušlechtilé oceli jsou vhodné pro mnohostranné vnitřní i venkovní použití. Jednokřídlé i dvoukřídlé dveře se uplatňují všude tam, kde jsou vyžadovány robustní dveřní prvky. S mnoha přídavnými funkcemi, jakými jsou například protipožární a protikouřová ochrana, zvuková izolace nebo ochrana proti vloupání.


na Multifunkční dveře

Funkční dveře pro stavební objekty

Robustní vnitřní dveře, bezpečné vchodové dveře do bytu, celoplošně prosklené kancelářské dveře nebo venkovní dveře s přerušeným tepelným mostem – rozmanitost je naší silnou stránkou.

 

na Funkční dveře pro stavební objekty

Fixní okna

Světlo hraje při projektování kancelářských prostor rozhodující roli, zejména v případě konferenčních sálů. Zde se totiž mění požadavky na dopad světla, resp. náhled do místnosti. Důvěrné jednání vyžaduje diskrétnost, prezentace zatemněnou místnost, zatímco kreativní setkání dobře osvětlenou plochu stolu.

 

na Fixní okna

Ocelové zárubně

Program ocelových zárubní Hörmann nabízí optimální řešení pro montáž do masivních stěn i lehkých příček. Jako dveřní, okenní nebo průchodová zárubeň se segmentovým, kruhovým nebo pohledovým obloukem nebo jako kombinace s bočním dílem a horním světlíkem.

 

na Ocelové zárubně

Dveře pro bytovou výstavbu

Domovní dveře

Nové domovní dveře by měly být neobyčejné. Měly by se hodit ke stylu domu, být reprezentativní, a dokazovat tak dobrý vkus. Domovní dveře by však měly splňovat také vysoké nároky na bezpečnost a díky hodnotám tepelné izolace pomáhat šetřit energii.

 

na Domovní dveře

Interiérové dveře

Objevte nový pocit pohodlí: s kvalitními interiérovými dveřmi. Domov je středem našeho života, naším útočištěm, naší oázou klidu a pohody. Naše interiérové dveře k tomu svým dílem přispívají a dodávají vašemu domovu mimořádnou útulnost.

 

na Interiérové dveře

Funkční dveře pro bytovou výstavbu

Kvalitní dveře z oceli: Pro zabezpečený vstup do sklepa, domácí dílny, dětského či studentského pokoje, půdní vestavby nebo pro průchod z garáže do domu.

 

na Funkční dveře pro bytovou výstavbu

Vedlejší garážové dveře

Vedlejší dveře jsou prostě praktické. U firmy Hörmann dostanete k výklopným vratům Berry, sekčním vratům nebo rolovacím garážovým vratům RollMatic vzhledově stejné vedlejší garážové dveře.

 

na Vedlejší garážové dveře

Dobré důvody pro dveře Hörmann

Značková kvalita z Německa

Značková kvalita z Německa

Výrobky Hörmann společnost sama vyvíjí a vyrábí ve vysoce specializovaných závodech. 

Výrobky pro několik generací

Výrobky pro několik generací

Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky v kvalitě Hörmann.

Pohled do budoucnosti

Pohled do budoucnosti

Společnost Hörmann jde příkladem. Proto podnik již dnes pokrývá svou potřebu energie kompletně z ekologické elektřiny.