Funkční dveře pro stavební objekty

Funkční dveře pro vnitřní i venkovní použití

Od robustních vnitřních dveří, bezpečných vchodových dveří do bytu a celoplošně prosklených kancelářských dveří až po venkovní dveře s přerušeným tepelným mostem nabízí firma Hörmann rozsáhlý program s mnoha variantami barev a vybavení.

Získejte přehled.

Robustní vnitřní dveře

Robustní vnitřní dveře

Vnitřní dveře ZK se díky mnoha svým přednostem již celá desetiletí používají v kancelářských a administrativních budovách. Jsou robustní, tvarově stálé a odolné. Vnitřní dveře OIT byly vyvinuty pro náročný každodenní provoz v průmyslových, obchodních a řemeslných zařízeních, úřadech, školách a kasárnách. Podle oblasti použití a požadavků nabízíme různé výplně.

Bezpečné vchodové dveře do bytu

Bezpečné vchodové dveře do bytu

Protipožární a bezpečnostní dveře WAT Hörmann jsou tou správnou volbou např. pro vchodové dveře do bytů v domech s více bytovými jednotkami. Robustní ocelové dveře jsou standardně vybaveny bezpečnostní a protipožární výbavou, čímž obyvatelům objektu poskytují pocit bezpečí. Díky variantám barev a výbavy je navíc zaručeno, že dveře splní jakékoli individuální požadavky.

Celoplošně prosklené kancelářské dveře

Celoplošně prosklené kancelářské dveře

Elegantní a filigránské, ale přesto stabilní hliníkové vnitřní dveře ES 50 doporučujeme pro vnitřní výstavbu s vyššími nároky, například v kancelářských a administrativních budovách. Vzhled dveří lze harmonicky sladit s architekturou interiéru. Velkoplošné prosklení zajišťuje jasnou, přátelskou atmosféru. Tyto hliníkové dveře splňují vysoká očekávání, která kladete na vybavení a kvalitu náročných vnitřních dveří.

Venkovní dveře s přerušeným tepelným mostem

Venkovní dveře s přerušeným tepelným mostem

Minimalizace nákladů na energie je dnes důležitější než kdykoli předtím. Z tohoto důvodu je vhodné použít venkovní dveře MZ Thermo. Tyto multifunkční dveře s dveřním křídlem, zárubní a obvodovým podlahovým těsněním s přerušeným tepelným mostem umožňují až o 30 % lepší tepelnou izolaci než běžné multifunkční dveře. Jako zvláště bezpečný venkovní uzávěr dostanete tuto dveřní konstrukci v provedení RC 2 jako KSI Thermo.
Pro světlé a reprezentativní vstupní prostory doporučujeme celoplošně prosklené rámové dveře TC 80.

Für helle und repräsentative Eingangsbereiche empfiehlt sich die vollverglaste Rahmentür TC 80.
Katalogy
Videos

Multifunktionstüren - verzögert schließende, absenkbare Bodendichtung

Multifunktionstüren OD - optimierte Standard-Eckzarge

Redaktioneller Film der Fachzeitschrift M+T Metallhandwerk: DryFix-Zarge