Rolovací garážová vrata RollMatic

Kompletní systém včetně pohonu

Rolovací vrata RollMatic se otevírají svisle a potřebují minimum prostoru v garáži. Díky tomuto konstrukčnímu principu nabízejí maximum místa v garáži i před garáží. Také prostor stropu zůstává volný a lze jej využít například pro osvětlení nebo jako přídavný úložný prostor.

Vrata RollMatic Hörmann se vejdou vždy. Tvar otvoru garáže nehraje při montáži rolovacích garážových vrat žádnou roli, ať už je pravoúhlý, zkosený, se segmentovým, nebo kruhovým obloukem. Profil vrat RollMatic je vyroben z kvalitního nekorodujícího hliníku a vrata jsou standardně vybavena moderní technikou pohonů Hörmann.

Pohon je pro snadnou údržbu upevněn mimo konzolu. Rozjezd i zastavení vrat RollMatic jsou mimořádně měkké a nehlučné, což je vůči vratům šetrné. Vnitřní spínač a osvětlení garáže jsou integrovány ve skříni řídicí jednotky.

Dobré důvody pro rolovací garážová vrata RollMatic Hörmann

Spolehlivá a bezpečná: technika tažné pružiny

Spolehlivá a bezpečná: technika tažné pružiny

Osvědčená technika tažné pružiny podporuje pohon při otevření a zavření vrat. Tím se šetří mechanika pohonu. V případě nouzového otevření lze vrata snadno obsluhovat ručně. Ruční klika k tomu není nutná. Dvojitá vedení lana navíc vrata zajišťují před pádem.

Snadná údržba a mimořádně tichý chod

Snadná údržba a mimořádně tichý chod

Sériový pohon je možné snadno připevnit mimo obložení navíjecího hřídele. Rozběhy i zastavení vrat RollMatic jsou mimořádně měkké a nehlučné, což je vůči vratům šetrné. Díky kompenzaci pomocí pružin a spolehlivému automatickému vypínání je dodatečné zajištění před zavírací hranou nadbytečné. Vnitřní spínač a osvětlení garáže jsou integrovány ve skříni řídící jednotky.

Dálkové ovládání BiSecur s certifikovanou bezpečností

Dálkové ovládání BiSecur s certifikovanou bezpečností

Dvousměrné a mimořádně bezpečně zašifrované dálkové ovládání BiSecur pro pohony garážových vrat a vjezdových bran představuje nejmodernější techniku kódování sloužící ke komfortní a bezpečné obsluze garážových vrat, vjezdových bran, osvětlení a k dalším funkcím.

Nově vyvinutá, extrémně bezpečná metoda šifrování se stabilním dosahem bez rušení vám poskytuje dobrý pocit, že nikdo cizí nemůže zkopírovat váš kód dálkového ovládání. Byla zkoušena a certifikována bezpečnostními experty univerzity v Bochumi a je stejně bezpečná jako internetové bankovnictví.
Vynikající design

Vynikající design

Nové, exkluzivní dálkové ovladače BiSecur přesvědčují vedle designu s černým nebo bílým povrchem také elegantním tvarem, který zvlášť příjemně padne do ruky.

Dálkové ovladače Hörmann BiSecur, dodávány na přání s vysoce lesklým povrchem se vzhledem klavírového laku, byly mezinárodní porotou vyznamenány renomovanou designérskou cenou „reddot design award“ za exkluzivní design.

Katalogy
Videa
Hörmann Funksystem BiSecur

Bezpečný, pohodlný, exkluzivní: rádiový systém Hörmann BiSecur