Inovativní a všestranná

Průmyslová vrata

Průmyslová sekční vrata

Prostorově úsporné vratové systémy se díky různým druhům kování přizpůsobí každé průmyslové stavbě. To zajišťuje bezpečnost při projektování novostaveb i renovací. Hörmann vám nabízí řešení šitá na míru pro každé použití: od vrat s integrovanými dveřmi bez vysokého prahu jako pohodlným průchodem přes celoplošně prosklená vrata s povrchem Duratec odolným proti poškrábání.

 

na Průmyslová sekční vrata

Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata Hörmann se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, zlepšení klimatu v místnostech a k úspoře energie. Výhoda: díky technologii SoftEdge s integrovanou protinárazovou ochranou Anti-Crash / ochranou proti najetí jsou flexibilní rychloběžná vrata mimořádně bezpečná a hospodárná. Jako venkovní vrata doporučujeme rychloběžná spirálová vrata HS 7030 PU s dvoustěnnými polyuretanovými izolačními panely pro vysokou tepelnou izolaci.

 

na Rychloběžná vrata

Rolovací vrata a rolovací mříže

Díky své jednoduché konstrukci s minimem komponent jsou rolovací vrata mimořádně hospodárná a robustní. V závislosti na požadavcích můžete volit různé varianty plášťů a vybavení. Zvláště hospodárné řešení pro vstupy do hal s nízkou otevírací frekvencí nabízejí rolovací vrata SB s inovativní technikou tažných pružin. Rolovací vrata Decotherm S jsou správnou volbou pro náročný logistický provoz.

 

na Rolovací vrata a rolovací mříže

Nakládací technika

U firmy Hörmann dostanete všechny komponenty své nakládací stanice od jednoho výrobce: nakládací můstky, těsnicí límce, předsazené komory a nájezdové nárazníky. Výrobky Hörmann pocházející z vlastního vývoje a vlastní výroby jsou vzájemně optimálně sladěny a umožňují hladký průběh nakládky a vykládky.

 

na Nakládací technika

Vrata pro hromadné garáže

V důsledku neustále rostoucí potřeby parkovacích míst ve městech a oblastech s vysokou koncentrací obyvatel mají podzemní a hromadné garáže stále větší význam. Často tyto garáže vznikají ve smíšené obytné a lehké průmyslové zástavbě. Z toho vyplývají zvýšené požadavky na vratová zařízení s obzvlášť tichým chodem. Speciálně pro tuto oblast použití nabízí společnost Hörmann kompletně vzájemně sladěné systémy vrat a pohonů.

 

na Vrata pro hromadné garáže

Protipožární posuvná vrata

Protipožární a kouřotěsná posuvná vrata firmy Hörmann jsou dodávána jako jednokřídlá nebo dvoukřídlá nebo jako teleskopická protipožární posuvná vrata. Pro rychlý průchod osob a průjezd vozíků nebo menších dodávkových vozidel jsou k dispozici protipožární posuvná vrata s integrovanými / únikovými dveřmi. Pokud na ně nejsou kladeny žádné zvláštní požadavky, jsou k dostání také jako multifunkční vrata.

 

na Protipožární posuvná vrata

Posuvné brány

Posuvné brány Hörmann ze stabilních ocelových profilů se dodávají jako kompletní prvek s šířkou otvoru až 16 metrů. S protiběžnými zařízeními tak lze dosáhnout šířky až 32 metrů. Konstrukce je samonosná. Výhody: minimální rozsah základových prací, žádná montáž vodicích kolejnic, žádné poruchy chodu brány při náledí, sněhu nebo hrubém znečištění.

 

na Posuvné brány

Kyvná vrata a plastové závěsy

Plastové závěsy Flex Hörmann jsou vhodné zejména jako cenově výhodné uzávěry velkých otvorů hal. Odolné pásy z PVC se do značné míry těsně uzavírají a otevřou se jen na šířku vozidla nebo nákladu.
Kyvná vrata Flex Hörmann jsou koncipována pro použití uvnitř budov při normálním provozu vysokozdvižných vozíků. Kyvná vrata se za účelem snadné montáže dodávají kompletně předmontovaná.

 

na Kyvná vrata a plastové závěsy