Rolovací vrata a rolovací mříže

Rolovací vrata a rolovací mříže – hospodárné, robustní a spolehlivé

Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann z hliníku a oceli jsou díky své geniálně jednoduché konstrukci s minimem komponent mimořádně hospodárné. Jsou to uzávěry, které se znovu a znovu osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata a rolovací mříže nezabírají nad otvorem téměř žádné místo. Navíjejí se kompaktně za překladem. Po stranách a v prostoru stropu se neztrácí žádná cenná užitná plocha haly.

Vysoká specializace ve výrobě rolovacích vrat a mříží Hörmann značně přesahuje běžný standard. Realizace speciálních řešení patří ke každodenním úkolům našeho výkonného týmu.

Rolovací mříž RollMatic je díky své kompaktní konstrukci s max. 335 mm potřebného prostoru u překladu, resp. hloubky instalace zvláště vhodná pro malé uzávěry prodejen s omezenými prostorovými podmínkami.

Vrata někdy tvoří velkou část obvodového pláště průmyslových budov. Představují tak enormní potenciál energetických úspor – informace o amortizaci a dodatečném vybavení najdete v kompasu energetických úspor Hörmann.

Dobré důvody pro rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann

Inovační technika tažných pružin

Inovační technika tažných pružin

Bezpečná o osvědčená

Technika tažných pružin značně ulehčuje ruční otvírání a zavírání vrat. Rolovací vrata / rolovací mříže SB až do velikosti 6000 × 4500 mm tak mohou být otvírána a zavírána s malým vynaložením síly. U rolovacích vrat / rolovacích mříží s volitelným pohonem šetří technika tažných pružin mechaniku vrat a techniku pohonu.

 

Provozní bezpečnost obsluhy díky mezní síle

Provozní bezpečnost obsluhy díky mezní síle

Standardně u WA 300 R S4

V kombinaci s pohonem WA 300 R S4 přesvědčují rolovací vrata / rolovací mříže SB a TGT vysokou bezpečností při otvírání i zavírání.

Díky standardní funkci mezní síly ve směru „otvírání“ a „zavírání“ není pro splnění požadavků normy DIN EN 12453 u většiny variant pláště a rozsahů velikosti nutná instalace zajištění před zavírací hranou.
Katalogy
Videa

Redaktioneller Film der Fachzeitschrift M+T Metallhandwerk: GKS Schweinfurt - Hörmann Rolltore DD S6