Domovní dveře

Hliníkové domovní dveře s moderním designem a špičkovou tepelnou izolací

 Nové domovní dveře by měly být neobyčejné. Měly by se hodit ke stylu vašeho domu, být reprezentativní, a dokazovat tak váš dobrý vkus. Domovní dveře by však měly splňovat také vysoké nároky na bezpečnost a díky hodnotám tepelné izolace pomáhat šetřit energii.

Hliníkové dveře totiž v mnoha směrech překonávají plastové nebo dřevěné dveře. Výhody:

  • vysoká tepelná izolace
  • vysoká bezpečnost
  • vysoká zvuková izolace
  • vysoká stabilita
  • žádné dodatečné nátěry

Hliníkové dveře vypadají i po letech stále jako nové a mimo to nabízejí maximální možnost volby, pokud jde o technické vybavení a design.

Přesně takové dveře, jaké si přejete

Společnost Hörmann nabízí mnoho možností, jak získat přesně ty dveře, které jsou pro domov nejvhodnější. Téměř pro všechny motivy domovních dveří jsou k dispozici volitelná prosklení a barvy. Možné jsou i boční díly a / nebo horní světlíky. 

Haustür ThermoCarbon

Hliníkové domovní dveře ThermoCarbon – mistr světa v tepelné izolaci a nejlepší produkt bezpečnostní třídy!

Naším cílem bylo zkonstruovat domovní dveře, které splní nejvyšší nároky na bezpečnost, tepelnou izolaci, technické vybavení a design. Díky našim prémiovým domovním dveřím ThermoCarbon se nám právě toto podařilo. Vzhledem k hodnotám UD až 0,47 W/(m²·K) jsou dveře ThermoCarbon zaslouženým mistrem světa v tepelné izolaci. Se standardní bezpečnostní výbavou RC 3, volitelně také s výbavou  RC 4, jsou dveře ThermoCarbon i nejlepším produktem bezpečnostní třídy mezi hliníkovými domovními dveřmi. Díky high-tech profilu křídla z hybridního materiálu z uhlíkových a skelných vláken přesvědčují tyto prémiové domovní dveře jako žádné jiné vysokou pevností, odolností vůči nárazům a lepší zvukovou izolací. 15 moderních dveřních motivů v 18 zvýhodněných barvách, na přání i v dvoubarevném provedení, vám poskytuje kreativní volnost. Individuální ztvárnění vašich domovních dveří zaručuje mnoho dalších volitelných prvků, jakými jsou madla, prosklení a varianty zámku.

Hliníkové domovní dveře ThermoSafe – standardně s bezpečnostní třídou RC 3

Hliníkové domovní dveře ThermoSafe přesvědčují svou bezpečností a tepelnou izolací. Díky celoplošnému hliníkovému dveřnímu křídlu o tloušťce 73 mm vyplněnému polyuretanovou pěnou a uvnitř uloženému hliníkovému profilu křídla s přerušeným tepelným mostem bodují domovní dveře ThermoSafe hodnotou UD až 0,8 W(m²·K). Standardní 5bodový bezpečnostní zámek a standardní bezpečnostní výbava RC 3 bránící vloupání poskytují svým majitelům bezpečný a příjemný pocit.

Také po optické stránce splňuje provedení ThermoSafe všechna přání: Více než 70 dveřních motivů od moderních po klasické, v 18 zvýhodněných barvách. Volitelné vybavení jako madla, prosklení nebo inovativní pohony dveří umožňují individuální ztvárnění dveří. 

Haustür ThermoSafe

Dobré důvody pro domovní dveře Hörmann

Dveřní křídlo bez viditelného profilu křídla

Dveřní křídlo bez viditelného profilu křídla

Dveřní křídlo bez viditelného profilu křídla

Uvítání, které vám připraví domovní dveře ThermoSafe a ThermoCarbon, je ušlechtilé a elegantní. Tvarově krásné,zevnitř i zvenku celoplošně hladké dveřní křídlo s uvnitř vloženým profilem křídla,splňuje nejvyšší estetické požadavky.

Pohled zevnitř optimálně ladí s vnitřními dveřmi obytných místností vašeho domova.
Vynikající tepelná izolace

Vynikající tepelná izolace

Vchodové dveře Thermo46 s hodnotami UD až 1,1 W/(m²·K)* poskytují vašemu domovu dobrou tepelnou izolaci. Domovní dveře Thermo65 s hodnotami UD až 0,87 W/(m²·K)* představují další plus k tepelné izolaci. Tak dlouhodobě šetříte energií a chráníte životní prostředí.

* V závislosti na velikosti dveří. Hodnoty uvedeny pro RAM 1230 × 2180 mm.
Bezpečné prosklení

Bezpečné prosklení

Pokud jde o ochranu proti úrazům a vloupání, splňují domovní dveře Hörmann nejvyšší nároky. Laminované bezpečnostní sklo (VSG) o tloušťce 8 mm na vnitřní straně izolačního prosklení zajišťuje maximální bezpečnost.

Dojde-li k rozbití, zůstanou střepy spojeny a drží na vnitřní folii, takže nebezpečí zranění střepinami je téměř vyloučeno. Mimo to nabízí laminované bezpečnostní sklo vyšší ochranu proti vloupání, protože je ztíženo prostrčení ruky.
Zápustné podlahové těsnění s ochranou proti povětrnostním vlivům

Zápustné podlahové těsnění s ochranou proti povětrnostním vlivům

Zápustné podlahové těsnění s ochranou proti povětrnostním vlivům umožňuje na jedné straně vytvořit bezbariérové vstupy do domu bez montáže prahu a na druhé straně se tak dosáhne velmi účinného utěsnění spodní části dveří. Dodáváme je pro všechny domovní dveře ThermoSafe.

Chytré ovládání přes aplikaci

Chytré ovládání přes aplikaci

Využijte svůj chytrý telefon jednoduše jako dálkový ovladač. S novou mobilní aplikací Hörmann BlueSecur můžete garážová vrata nebo domovní dveře ovládat zcela pohodlně přes Bluetooth**. Ostatním členům rodiny na jejich chytrý telefon snadno přenesete další trvalá nebo dočasná uživatelská oprávnění***. Tak má každý z rodiny svůj klíč k vratům a dveřím vždy po ruce na chytrém telefonu.

** V kombinaci s interním / externím přijímačem Bluetooth Hörmann *** Může být případně podmíněno nákupem v AppStore nebo Google Play (nákupy v rámci aplikace)
Bezbariérové domovní vchody

Bezbariérové domovní vchody

Podpora otevírání ECturn Hörmann Vám usnadní otevírání Vašich domovních dveří ThermoCarbon, ThermoPlan Hybrid, ThermoSafe Hybrid nebo ThermoSafe. Vzhledem k nízkoenergetickému provozu otvírání nejsou zapotřebí žádná bezpečnostní zařízení. Nový dveřní pohon HDO 200 otevře a zavře vaše domovní dveře TopComfort zcela automaticky.
Pro Vaše bezpečí hlídá vnitřní i vnější stranu dveří senzor Flatscan. Oba systémy můžete pohodlně ovládat dálkovými ovladači BiSecur Hörmann nebo tlačítkovými spínači.

Katalogy
Videa
Haus- und Eingangstüren aus Aluminium und Stahl

Domovní a vstupní dveře z hliníku a oceli