0

Funkční dveře pro váš dům

Pro každý prostor ty správné dveře – příjemný pocit zaručen

Je jedno, jestli se jedná o novostavbu, nebo modernizaci, Hörmann vám nabízí pro každou část domu ty správné dveře. Ať jsou to bezpečnostní dveře pro vstup do sklepa nebo do garáže, dveře bránící šíření požáru pro kotelnu, nebo multifunkční dveře pro domácí dílnu – naše kvalitní ocelové dveře se postarají o to, abyste se ve vlastních čtyřech stěnách cítili dobře a bezpečně. Objevte všechny přednosti a funkce našich ocelových dveří a individuální možnosti ztvárnění.

Bezpečnostní dveře KSI Thermo46

Vysoká bezpečnost a nejlepší tepelná izolace

Bezpečnostní dveře KSI Thermo přesvědčují mnoha přednostmi: Díky dveřnímu křídlu s přerušeným tepelným mostem nabízejí nejlepší tepelnou izolaci a kromě toho mají k dispozici bezpečnostní výbavu RC 2 bránící vloupání.

Venkovní dveře pro

 • sklepy
 • vytápěné vedlejší budovy
 • garáže s přístupem do domu

Bezpečnostní dveře KSI 40

Osvědčená klasika pro větší bezpečnost

Vstupy do sklepa, vedlejších budov nebo garáží bývají ještě často vybaveny starými dveřmi, které lze během několika sekund násilím otevřít. Myslete na to: Jsou-li otevřeny dveře do sklepa, je přístupný celý dům. Proto vám pro tyto oblasti doporučujeme bezpečnostní dveře KSI standardně opatřené bezpečnostní výbavou.

Venkovní dveře pro

 • sklepy
 • nevytápěné vedlejší budovy
 • volně stojící garáže

Multifunkční dveře MZ Thermo46 / MZ Thermo65

Venkovní dveře s přerušeným tepelným mostem s nejlepšími hodnotami tepelné izolace

Multifunkční dveře přesvědčují nejen svou mimořádně robustní kvalitou. Díky přerušenému tepelnému mostu nabízejí až o 49 % lepší tepelnou izolaci než běžné multifunkční dveře. Dostanete je volitelně s prosklením nebo bez prosklení a v mnoha barvách a dekorativních površích.

Venkovní dveře pro

 • sklepy
 • vytápěné vedlejší budovy
 • garáže s přístupem do domu
 • domácí dílny

Multifunkční dveře MZ

Stabilní a cenově výhodné vnitřní a venkovní dveře

Tyto multifunkční dveře, které jsou osvědčeným výrobkem již více než čtyři desetilení, jsou stabilní, stálé a odolné proti povětrnostním vlivům, a proto se optimálně hodí pro vnitřní i venkovní použití. Dveře MZ dostanete jako jednokřídlé nebo dvoukřídlé a na přání také s prosklením.

Vnitřní a venkovní dveře pro

 • nevytápěné vedlejší budovy
 • přístřešky na zařízení
 • skladovací prostory

Protipožární dveře H8-5

Nejprodávanější dveře pro kotelny v Evropě

Protipožární dveře H8-5 nabízejí již desítky let maximální bezpečnost pro kotelny a místnosti s olejovými nádržemi. Tyto dveře jsou nejlepším příkladem vysoké kompetentnosti firmy Hörmann v oboru protipožární ochrany, ze které máte užitek i vy.

Vnitřní dveře pro

 • kotelny
 • místnosti s olejovými nádržemi

Multifunkční dveře H3D

Funkční dveře z garáže do domu

Zákon předepisuje v garáži pro přechod do domu protipožární dveře kvůli nebezpečí požáru. Multifunkční dveře H3D jsou pro tuto citlivou oblast nejlepší volbou. Na přání také dodatečně utěsňují před možnými zplodinami, tlumí hluk při startování a pomocí bezpečnostní sady WK 2 navíc chrání vaši rodinu před nevítanými hosty.

Vnitřní dveře pro přechod z garáže do domu.

Protipožární a bezpečnostní dveře WAT 40

K propojení garáže s obytným prostorem domu

Dveře WAT jsou díky standardnímu vybavení protipožární a bezpečnostní funkcí optimální volbou pro přechod z garáže přímo do obytného prostoru, například předsíně. Navíc jsou díky svému dveřnímu křídlu v provedení s tlustou polodrážkou a četným možnostem výběru barvy a dekoru ideální pro vnitřní dveře vašeho domova.

 

Vnitřní dveře pro přechod z garáže do obytného prostoru.

Vnitřní dveře ZK

Stálé a cenově výhodné dveře

Dveře ZK se již mnoho let osvědčují jako robustní dveře pro vnitřní prostory od sklepa až po půdu. Dveře ZK se nedeformují a díky svému kvalitnímu povrchu jsou stálé, odolné vůči skvrnám, a snadno se tedy čistí. To je bezpečná kvalita – za nízkou cenu.

Vnitřní dveře pro

 • sklepní místnosti
 • dětské pokoje
 • schodiště k nevybudovanému podkroví

Porovnání našich výrobků

Klasifikace jednotlivých dveří vám přehledně ukáže, které funkce dané dveře splňují a s jakou hodnotou – od těch nejvhodnějších (5 hvězdiček) až po nevhodné (žádná hvězdička).

Model Ochrana proti vloupání Tepelná izolace Zvuková izolace Ochrana proti šíření požáru Namáhání Tvarová stálost
Ocelové bezpečnostní dveře KSI Thermo
Ocelové bezpečnostní dveře KSI
Multifunkční dveře MZ Thermo
Multifunkční dveře MZ Thermo65
Multifunkční dveře MZ
Protipožární dveře T30 H8-5
Multifunkční dveře H3D
Vchodové dveře do bytu WAT
Vnitřní dveře ZK

Dobré důvody pro funkční dveře Hörmann

Ocelová zárubeň VarioFix

Ocelová zárubeň VarioFix

Pro novou ocelovou zárubeň VarioFix Hörmann nejsou tolerance stěnových prvků do 20 mm od nynějška žádným problémem : rozdílné tloušťky stěn u renovací nebo novostaveb se vyrovnají pomocí nastavitelné ozdobné polodrážky. Montáž ocelové zárubně je stejně jednoduchá jako u dřevěné zárubně, ocelová ovšem vyniká i dlouhou životností a designem. Vysokou odolnost a elegantní tvar bez viditelného ohybu v kombinaci s principem montáže dřevěné zárubně nabízí pouze VarioFix.

Katalogy

Kompletní bezstarostný balíček

Kvalifikované poradenství

Ze starého nové

Jednou prostě přijde čas na modernizaci dveří. Váš autorizovaný prodejce Hörmann nabízí „Kompletní bezstarostný balíček“:

 • Kvalifikované poradenství
 • Vyměření na místě
 • Ekologická likvidace
 • Odborná montáž

Vyměření na místě

Ekologická likvidace

Odborná montáž