Sekční garážová vrata LPU

Moderní a elegantní

Garážová vrata

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata se otevírají svisle nahoru a jsou úsporně uložena v prostoru pod stropem. Toto konstrukční řešení poskytuje maximum místa v garáži i před ní. Sekční vrata lze zabudovat do každého garážového otvoru a nabízejí až o 14 cm větší průjezdnou šířku než například vrata výklopná. Díky trvale elastickému těsnění, odolnému vůči povětrnostním vlivům, jsou ze všech stran optimálně utěsněná.

na Sekční garážová vrata

Výklopná garážová vrata Berry

Výklopná garážová vrata Berry v ocelové i dřevěné variantě v sobě spojují vysokou kvalitu, špičkovou techniku, dlouhodobou a spolehlivou funkčnost i bezpečnou obsluhu. V nabídce jsou provedení s mnoha ocelovými prvky, drážkami a kazetami. Díky široké nabídce barev a povrchů můžete vrata zcela přizpůsobit svým potřebám a požadavkům.

na Výklopná vrata Berry


Rolovací garážová vrata RollMatic

Rolovací garážová vrata RollMatic nabízejí díky své konstrukci spoustu místa před garáží i v samotné garáži. Při parkování můžete zajet přímo před vrata, přičemž strop garáže zůstává volný. Profil vrat RollMatic je vyroben z kvalitního nekorodujícího hliníku a vrata jsou standardně vybavena moderními pohony Hörmann, které jsou pro snadnou údržbu upevněny mimo konzolu. Vnitřní spínač a osvětlení garáže jsou součástí skříně řídicí jednotky.

na Garážová vrata RollMatic

Boční sekční vrata

Boční sekční vrata jsou vzhledem ke své konstrukční flexibilitě vhodné i pro obtížné montážní situace, třeba při netypickém sklonu střechy, přičemž zůstává zachována plná průjezdná výška. Sendvičové panely o tloušťce 42 mm vyplněné polyuretanovou pěnou poskytují velmi dobrou zvukovou i tepelnou izolaci. Vrata lze otevírat také pouze částečně, například pro snadný průchod osob.

na Boční sekční vrata

Hliníková rámová vrata ART 42

Hliníková rámová vrata se často uplatní tam, kde je zapotřebí více světla v garáži nebo lepší ventilace v parkovacích boxech hromadných garáží. Rovnoměrné rozdělení zasklívacích rámů nebo volitelně i prosklených polí se postará o harmonický vzhled vrat a větší prostup světla do garáže.

na Hliníková rámová vrata

Vrata s otočnými křídly DFT 42

U vrat se dvěma otočnými křídly lze podle potřeby otvírat buď obě křídla, nebo jenom jedno. Díky tomu se dá například vyzvednout kolo z garáže, aniž by se musela otvírat celá vrata, takže je umožněn komfortní přístup do garáže, což může dlouhodobě ušetřit mnoho času.

na Vrata s otočnými křídly

Vedlejší garážové dveře

V garáži je vždy praktické mít také vedlejší dveře, třeba když potřebujete vyzvednout nějaké věci, aniž byste museli otevírat hlavní vrata. Oceníte je i ve chvílích, kdy druhý vůz parkuje před garáží a dočasně blokuje přístup k vratům. Firma Hörmann nabízí tyto vedlejší dveře téměř ke každému motivu a typu garážových vrat, takže je lze dobře sladit dohromady.

na Vedlejší garážové dveře

Dobré důvody pro garážová vrata Hörmann

Značková kvalita z Německa

Značková kvalita z Německa

Výrobky Hörmann společnost sama vyvíjí a vyrábí ve vysoce specializovaných závodech. 

Výrobky pro několik generací

Výrobky pro několik generací

Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky v kvalitě Hörmann.

Pohled do budoucnosti

Pohled do budoucnosti

Společnost Hörmann jde příkladem. Proto podnik již dnes pokrývá svou potřebu energie kompletně z ekologické elektřiny.