Pohony garážových vrat

Komfort a bezpečí pro váš domov

Kdo rád vystupuje z auta při větru a dešti nebo uprostřed noci jen proto, aby otevřel garáž? S pohonem garážových vrat Hörmann svítí stále „zelená“, protože  garážová vrata i vjezdová brána se otevřou rychle, pohodlně a bezpečně dálkovým ovladačem z auta. Komfortním a rychlým pohonem SupraMatic, cenově výhodným pohonem ProMatic a pohonem ProMatic Akku pro garáže bez připojení elektřiny nabízí Hörmann inovativní techniku pohonů.
Standardní výbavou všech pohonů garážových vrat je nové dálkové ovládání BiSecur. Inovativní dálkové ovládání BiSecur Hörmann s dotazováním na stav přesvědčuje jedinečnými komfortními a bezpečnostními funkcemi a dálkovými ovladači s exkluzivním designem a vysokým leskem.

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

SupraMatic

Toto spojení rychlosti a komfortu vás bude fascinovat. Vaše sekční garážová vrata se otevírají rychleji a do garáže můžete zajet přímo z ulice. A komfortních funkcí, jako je přídavná otevírací výška, například k větrání garáže, a osvětlení pohonu, které lze samostatně spínat pomocí dálkového ovladače, se již nebudete chtít vzdát. Kryt pohonu z kartáčovaného hliníku navíc dává pohonu SupraMatic velmi elegantní vzhled.

ProMatic

Pohony garážových vrat ProMatic jsou vybaveny osvědčenou technikou Hörmann – stejně jako všechny ostatní prémiové pohony Hörmann. To zajišťuje jejich spolehlivou funkčnost za atraktivní cenu. Ani u garáží bez připojení elektřiny se nemusíte vzdát pohodlí pohonu. Pohon ProMatic Akku to umožňuje. Lze jej snadno přepravovat a nabít během několika málo hodin, zvláště prakticky pomocí volitelného solárního modulu.

Porovnání našich výrobků

Kategorie / druh výrobku SupraMatic E SupraMatic P ProMatic ProMatic Akku
Speciální oblasti použití pro dřevěná vrata a vrata s integrovanými dveřmi pro garáže bez připojení elektřiny
Cykly za den/hodinu 25/10 50/10 12/5 5/2
Krátkodobá maximální síla 800 N 1000 N 750 N 400 N
Otevírací rychlost max. 22 cm/s 22 cm/s 14 cm/s 13 cm/s
Šířka vrat max. 5500 mm 6000 mm 5000 mm 3000 mm
Plocha vrat max. 13,75 m² 15 m² 11,25 m² 8 m²
Standardní výbava
 • komfortní dotazování na polohu vrat
 • rychlejší otevírání dveří
 • přídavná otevírací výška
 • samostatně spínané halogenové osvětlení
 • samostatně spínané osvětlení LED*
 • snadné programování
 • mechanické zajištění proti zvednutí
 • dálkové ovládání BiSecur**
 • komfortní dotazování na polohu vrat
 • rychlejší otevírání dveří
 • přídavná otevírací výška
 • samostatně spínané halogenové osvětlení
 • samostatně spínané osvětlení LED*
 • snadné programování
 • světelná závora
 • mechanické zajištění proti zvednutí
 • dálkové ovládání BiSecur**
 • komfortní dotazování na polohu vrat
 • přídavná otevírací výška
 • mechanické zajištění proti zvednutí
 • dálkové ovládání BiSecur**
 • mechanické zajištění proti zvednutí
 • dálkové ovládání BiSecur**

* od 1. 3. 2017

** pouze u firmy Hörmann

Dobré důvody pro pohony garážových vrat Hörmann

Certifikované bezpečné dálkové ovládání BiSecur

Certifikované bezpečné dálkové ovládání BiSecur

Obousměrné dálkové ovládání BiSecur představuje nejmodernější techniku pro komfortní a bezpečnou obsluhu pohonů garážových vrat a vjezdových bran, pohonů dveří, osvětlení a dalších zařízení.

Tato mimořádně bezpečná metoda šifrování BiSecur, vyvinutá společností Hörmann, se stabilním dosahem bez rušení vám poskytuje jistotu, že nikdo cizí nemůže zkopírovat váš kód dálkového ovládání. Systém byl testován a certifikován bezpečnostními experty Ruhrské univerzity v Bochumi a nezávislými zkušebními institucemi.
Bezpečné

Bezpečné

Zloději to mají u automatických garážových vrat Hörmann těžké: Jakmile se vrata zavřou, zajištění proti zvednutí automaticky zapadne do dorazu vodicí kolejnice. Vrata jsou ihned pevně uzamknuta a chráněna proti vypáčení. Toto uzamknutí funguje čistě mechanicky a na rozdíl od pohonů jiných výrobců je účinné i při výpadku proudu.

Dokonale sladěno

Dokonale sladěno

Všechny pohony BiSecur, přijímače a ovládací prvky jsou 100 % kompatibilní. Jedním dálkovým ovladačem nebo např. kódovací klávesnicí tak snadno, pouhým stisknutím ovládáte nejen svá garážová vrata a vjezdovou bránu, ale i domovní zámky, pohony dveří nebo další zařízení s přijímači BiSecur. Sériové rozhraní HCP, které je standardní součástí každého pohonu Hörmann, vám otevře další možnosti. Díky němu lze všechny pohony garážových vrat a vjezdových bran Hörmann zcela jednoduše propojit s externími systémy Smart Home.

Spolehlivé

Spolehlivé

Spolehlivé automatické vypínání vrata při výskytu nečekaných překážek bezpečně zastaví. Pro ještě větší ochranu a bezpečnost doporučujeme montáž bezdotykové světelné závory.
Díky pozvolnému rozjezdu a pozvolnému zastavení se vrata otevírají a zavírají plynule a tiše. Fáze rozjezdu a zastavení je možné pro garážová vrata individuálně nastavit. Vrata se tím šetří a můžete se z nich těšit delší dobu.

Pozvolný rozjezd a pozvolné zastavení Vrata se otvírají a zavírají plynule a tiše. Fáze rozjezdu a zastavení je možné pro garážová vrata individuálně nastavit. Vrata se tím šetří a můžete z nich mít delší dobu radost.
Komfortní dotazování na polohu vrat

Komfortní dotazování na polohu vrat

Už nikdy nemusíte při větru a nečase vycházet před dveře, abyste se podívali, zda jsou zavřena vrata. Jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači HS 5 BS poznáte podle barvy LED, zda jsou vaše garážová vrata zavřená. Na přání vrata dalším stisknutím tlačítka* zavřete. Pohodlněji a bezpečněji svá vrata nemůžete ovládat!

Pomocí naší nové aplikace** můžete ve spojení s datovou bránou Hörmann BiSecur ovládat pohony garážových vrat a vjezdových bran Hörmann, domovní dveře Hörmann*** a další zařízení pohodlně prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu.

* Při obsluze bez přímého dohledu na vrata je nutná přídavná světelná závora.

** Pro operační systém iOS a Android

*** Se speciální výbavou

Turbo rychlé

Turbo rychlé

S pohonem SupraMatic a garážovými sekčními vraty Hörmann projíždíte rychleji a bezpečněji. Maximální otevírací rychlost až do 25 cm/s Vám poskytuje více bezpečí a méně stresu v případě vjezdů do garáže s frekventovaným provozem. Porovnejte otevírací rychlost pohonu SupraMatic s běžnými pohony.

Chytré ovládání přes aplikaci

Chytré ovládání přes aplikaci

Využijte svůj chytrý telefon jednoduše jako dálkový ovladač. S novou mobilní aplikací Hörmann BlueSecur můžete garážová vrata nebo domovní dveře ovládat zcela pohodlně přes Bluetooth**. Ostatním členům rodiny na jejich chytrý telefon snadno přenesete další trvalá nebo dočasná uživatelská oprávnění***. Tak má každý z rodiny svůj klíč k vratům a dveřím vždy po ruce na chytrém telefonu.

** V kombinaci s interním / externím přijímačem Bluetooth Hörmann *** Může být případně podmíněno nákupem v AppStore nebo Google Play (nákupy v rámci aplikace)
Certifikované

Certifikované

Pohony garážových vrat Hörmann jsou optimálně přizpůsobeny sekčním garážovým vratům Hörmann a testovány a certifikovány nezávislými zkušebními institucemi podle směrnic TTZ „Opatření bránící vloupání pro garážová vrata“.

Katalogy
Videa
Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Pohony garážových vrat - uklidňující bezpečí

Hörmann Funksystem BiSecur

Bezpečný, pohodlný, exkluzivní: rádiový systém Hörmann BiSecur