Moderní a elegantní

Garážová vrata

Sekční garážová vrata

Sekční vrata se otevírají svisle a jsou úsporně uložena pod stropem. Díky tomuto konstrukčnímu principu poskytují maximum místa v garáži i před garáží. Sekční garážová vrata lze zabudovat do každého garážového otvoru a nabízejí až o 14 cm větší průjezdnou šířku než výklopná vrata. Kromě toho jsou díky trvale elastickému těsnění odolnému proti povětrnostním vlivům na všech čtyřech stranách optimálně utěsněná.


na Sekční garážová vrata

Výklopná vrata Berry

Klasika mezi garážovými vraty od roku 1952 nabízí nejen vynikající poměr cena / výkon; díky velké rozmanitosti výplní mohou být tato garážová vrata přesně sladěna s architekturou domu.


na Výklopná vrata Berry

Rolovací garážová vrata RollMatic

Rolovací vrata a vrata zajíždějící pod strop se otevírají svisle a v garáži nezabírají téměř žádné místo. Díky tomuto konstrukčnímu principu nabízejí maximum místa v garáži i před garáží. Tvar otvoru garáže nehraje při montáži žádnou roli, ať už je pravoúhlý, zkosený, se segmentovým, nebo kruhovým obloukem.


na Garážová vrata RollMatic

Boční sekční vrata

Boční sekční vrata nabízejí mnoho výhod:
Spousta místa pod stropem garáže.
Díky otevírání vrat do strany zůstává strop garáže neomezeně využitelný.  Můžete zde uložit např. surfovací prkna nebo kanoe. Díky své konstrukci jsou boční sekční vrata použitelná i u obtížných montážních situací, jako jsou sklony střechy.


na Boční sekční vrata

Hliníková rámová vrata ART 42

Hliníková rámová vrata se často uplatní tam, kde je zapotřebí více světla v garáži nebo lepší ventilace v parkovacích boxech hromadných garáží. Rovnoměrné rozdělení zasklívacích rámů nebo volitelně i prosklených polí se postará o harmonický vzhled vrat a větší prostup světla do garáže.

na Hliníková rámová vrata

Vrata s otočnými křídly DFT 42

U vrat se dvěma otočnými křídly lze podle potřeby otvírat buď obě křídla, nebo jenom jedno. Díky tomu se dá například vyzvednout kolo z garáže, aniž by se musela otvírat celá vrata, takže je umožněn komfortní přístup do garáže, což může dlouhodobě ušetřit mnoho času.

na Vrata s otočnými křídly

Vedlejší garážové dveře

Vedlejší dveře jsou vždy velmi praktické, pokud je třeba rychle vyzvednout věci z garáže, aniž by bylo nutné otevřít vrata. Nebo když druhý vůz kvůli úzkému vjezdu do garáže parkuje přímo před vraty a blokuje přístup k vratům. Téměř ke každému motivu vrat nabízí firma Hörmann vhodné vedlejší dveře. Vrata a dveře tak tvoří harmonickou jednotku.


na Vedlejší garážové dveře

Dobré důvody pro garážová vrata Hörmann

Značková kvalita z Německa

Značková kvalita z Německa

Výrobky Hörmann společnost sama vyvíjí a vyrábí ve vysoce specializovaných závodech. 

Výrobky pro několik generací

Výrobky pro několik generací

Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky v kvalitě Hörmann.

Pohled do budoucnosti

Pohled do budoucnosti

Společnost Hörmann jde příkladem. Proto podnik již dnes pokrývá svou potřebu energie kompletně z ekologické elektřiny.